KUSH JEMI NE

Shoqeria e ndertimit “JUNIK”sh.p.k eshte kompania lider ne Shqiperi qe ushtron aktivitetin e saj prej me shume se 25 vitesh. Kompania “Junik” sh.p.k ju ofron mundesine e ndertimit  te godinave civile dhe banimi me parametra dhe kushte bashkohore.

ÇFARE OFROJME NE

Ne sigurojme kualitet, funksion, jetegjatesi si dhe komfort nga ana e izolimit termik dhe akustik.

Junik shpk eshte lider ne fushen e ndertimit. Te gjitha punimet tona jane te realizuara nga nje staf punetoresh te kualifikuar dhe me materiale te certifikuara CE. Ne ju pergjigjemi me se miri kerkesave te klienteles fale perdorimit te produkteve te markave me prestigjoze Nderkombetare.

Junik shpk operon edhe ne fushen e punimeve te duraluminit, plastikes, punimeve me gips, lyerje dhe patinime duke treguar nje kujdes te vecante ndaj detajeve dhe cilesise se produkteve. Realizojme punime elektrike nga me te ndryshmet.Operojme me shume sukses edhe ne realizimin e projekteve te Hidrocentraleve,te Ujesjellesve me te suksesshem ne Shqiperi dhe jashte saj.

Sektoret kryesore ku ne operojme:

 • Ndertim
 • Prodhim dhe tregtim mobiljesh
 • Siguri fizike
 • Tregti dhe Turizem

 

SI FUNKSION JUNIK SHPK

Kompania jone bazohet ne Vlera te cilat shoqerojne cdo project e angazhim qe ndermarrim,duke konsistuar ne :

 • Seriozitet - Junik shpk ka synuar gjithmone te krijoje grupe me punonjes te afte ,te cilat funsionojne si ne system ,si nje e tere qe vlereson ,menaxhon dhe parandalon ne nivele te larta.Kompania inkurajon punonjesit te sillen sipas standarteve me te larta te drejtesise dhe te sjelljes etike.
 • Pozitiviteti, Optimizmi dhe menaxhimi i Karrieres -  Gjithmone eshte fryma e zhvillimit ,rritjes dhe krijimit te klimes positive ne skuader ,ne menyre qe punonjesit tane te jene te inkurajuar dh te kene nje karriere te kenaqshme e te zhvillohen Brenda kompanise.
 • Devotshmeri e angazhim - Vleresojme kontributin vetjak dhe ne grup per te siguruar angazhim dhe devotshmeri gjate punes se perditshme.
 • Cliesi, Efikasitet, Risi & Profesionalizem - Ne percaktojme qarte objektivin tone afatshkurter dhe afatgjate,dhe punojme per te fituar besueshmerine,respektin e klienteve dhe partnereve tane.

Fushe e rendesishme e investimeve tona eshte edhe ajo e Turizmit Bregdetar,dhe fryte te ketij turizmi jane Prince Adriatic Resort dhe Delfin Resort.

PRINCE ADRIATIC RESORT

“Prince Adriatic Resort”, vendi ideal për një akomodim modern dhe komfort. Një resort i pozicionuar në veri të qytetit të Shengjinit, në zonën e “Ranës së Hedhun”, ku ofrohet një shkrirje e pamjes së natyrës dhe vijës bregdetare. Resorti ofron shërbime hotelerie, restoranti, bari dhe picerie.

DELFIN RESORT

“Delfin Resort” i ndodhur ne Kune, Shengjin  eshte Destinacioni  i endrrave  bregdetare. Ne ofrojme 180 apartamente luksoze me nje akomodim e standart  te larte per te gjithe pushuesit.

Lehtesisht mund te themi qe cdo pushues ne kete Resort do te ndihet i privilegjuar.

Ne vijme tek ju me energjine dhe kualitetin e larte, ku kemi projektuar cdo gje, duke ju menduar ju dhe komoditetin tuaj.

Ju ofrojme duke ju bere pjese  te sherbimeve dhe produkteve tona.

Ju duhet  te vini tek ne, qe te gjeni ate cfare ju keni menduar prej kohesh, pushimin e Endrrave.

Delfin Resort hap dyert kete sezon per te gjithe pushuesit Brenda dhe jashte vendit.

Sherbimet tona do te jene edhe per te gjithe klientet qe deshirojne te kalojne nje dreke apo mbremje speciale ne restorantet tona Tradicional dhe  ate Mesdhetar,apo te shijojne picat nga picajolet me te mire te bregdetit Shqiptar.

Mundesite per ofertat me te mira dhe te parezistueshme ,mund ti gjeni vetem ne DELFIN RESORT .

Nxitoni te beheni pjese e nje kompleksi rezidencial,ku cdo gje eshte projektuar per te ju pershtatur klientit dhe per ti maksimizuar te gjitha deshirat e rehatine qe cdokush do ta deshironte.

Ju vetem planifikoni datat tuaja te Pushimeve ,ndersa ne mendojme per tua bere ato te paharrueshme!

Delfin Resort destinacioni i rehatise tuaj!

A keni menduar ndonjehere qe te jeni pjese e buzeputhjes se Detit?!

A keni organizuar me pare pushime ne apartamente luksoze me nivele superiore ?

Ejani ne Kompleksin me te ri te vijes bregdetare te Shqiperise ,ne resortin qe vjen Risi per ju  ,dhe te gjitha pergjigjjet me lart do te mund ti merrni vetem ne Delfin Resort,aty ku buzeputhja e detit   dhe e hehatise tuaj do ju mbetet gjate ne mendje.

 • Akomodimi- per here te pare ne bregdetin e Shengjinit,nje Resort me 180 suita te tipologjive te ndryshme ,te arreduara me stil dhe shije ,do te ofroje standart superior akomodimi dhe sherbimi.
 • Kuzhina-per te qene sa me prane shijeve ,preferencave dhe mundesive te cdo pushuesi ,ofrohen dy tipologji restoranti ne te njejtin Resort dhe nje piceri qe preferohet nga te gjithe.
 • Program I larmishem argetimi-krahas planit te menaxhimit te eventeve te ndryshme argetuese,per here te pare nje operator hotelier do te ju ofroje pushuesve ,mundesine e tureve eksploruese ne pikat me atraktive turistike te zones.
 • Mundesi zgjedhje per te bere plazh-klienti mund te perzgjedhe ndermjet pishines me permasa pothuajse olimpike dhe detit prane Resortit ose bregdetit aq te preferuar te Ranes se Hedhun.

 

Vizioni – Delfin Resort synon te ofroje standart akomodimi dhe sherbimi superior, duke u bere keshtu destinacioni turistik me i preferuar dhe me I frekuentuar ne bregdetin e Shengjinit.

Misioni – Te realizoje dhe pritshmerite e klienteve duke ofruar nivelet me te larta te  mikepritjes dhe hotelerise .

Objektivat – Per tu realizuar ne vitin 2021

 1. Krijimi i nje brandi unik ne tregun e rrjetin e hotelerise
 2. Staf I kualifikuar dhe cilesi sherbimi
 3. Para hapja do ti paraprije hapjes madheshtore dhe do te jete me 01.07.2021