DELFIN RESORT

“NJË RESORT TURISTIK ME 5 YJE”

MUNDESI AKOMODIMI

Studio / Garsonier

garsoniere-apartament-red

Komode për kuzhinën, ngrënien, një ndenje të vogël si dhe një krevat dopio.

Apartemente 1+1

11-apartament-red

Me një dhomë të madhe matrimoniale ku lirisht mund të shtohet një krevat tek dhe një dhomë dite të bollshme për ndenje dhe kuzhinë.

Apartemente 2+1

21-apartament-red

Me 2 dhoma gjumi, një dhomë dite, kuzhinë + ngrënie + ndenje, një tualet dhe një ballkon, apartamenti nuk mund të jetë më komod se kaq.

AMBJENTET TONA

Restorant Mesdhetar

Ambjentet e Restorantit jane komode dhe shume luksoze.

Ushqimi i perzgjedhur dhe i gatuar nga elita e shefave ne Shqiperi.

Per me shume ejani ne ambjentet tona.

restoranti mesdhetar

Restorant Self Service (Tradicional)

Ambjentet e Restorantit jane komode dhe shume luksoze.

Ushqimi i perzgjedhur dhe i gatuar nga elita e shefave ne Shqiperi.

Per me shume ejani ne ambjentet tona.

restoranti mesdhetar

Pizzeria

Ambjentet e Picerise jane komode dhe shume luksoze.

Ushqimi i perzgjedhur dhe i gatuar nga elita e shefave ne Shqiperi.

Per me shume ejani ne ambjentet tona.

restoranti mesdhetar