NJË PROJEKT BASHKËKOHOR, I KONCEPTUAR SI
NJË RESORT TURISTIK ME 5 YJE

Apartemente 2+1

Me 2 dhoma gjumi, një dhomë dite, kuzhinë + ngrënie + ndenje, një tualet dhe një ballkon, apartamenti nuk mund të jetë më komod se kaq.

Shfaq apartmentet

Apartemente 1+1

Me një dhomë të madhe matrimoniale ku lirisht mund të shtohet një krevat tek dhe një dhomë dite të bollshme për ndenje dhe kuzhinë.

Shfaq apartmentet

Studio / Garsonier

Komode për kuzhinën, ngrënien, një ndenje të vogël si dhe një krevat dopio.

Shfaq apartmentet